V Inovačním centru INION se představí inovační firmy z Karlovarského kraje

Ze světa členů

19. 9. 2023

Inovační centrum INION se zapojí do celonárodního Týdne inovací od European Leadership & Academic Institute - od 11. do 17. 10. se v Inovačním centru INION budou oslavovat inovace a inovativní firmy z Karlovarského kraje, jejichž produkty a postupy si účastníci vyzkouší na vlastní kůži.

Během těchto 5 dní budou každý všední den odpoledne od 17:00 hodin probíhat workshopy či přednášky vybraných firem, které do svých činností implementují inovativní postupy. Návštěvníci si budou moci inovativní postupy jednotlivých firem vyzkoušet. Do Týdne inovací se zapojí například firma ISOS Automation z Perninku, která se specializuje na automatizace, kovovýrobu a 3D tisk, a právě o automatizaci a 3D tisku bude jejich workshop. Společnost Crypto Kingdom z Karlových Varů účastníky proškolí na téma využití kryptoměn v reálném životě.

,,Jsme rádi, že můžeme v Karlovarském kraji rozšiřovat povědomí o kryptoměnách jako zajímavé alternativě tradičních financí a jednom z nejlukrativnějších trhů současnosti,” říká Ivo Čechman, který vás za Crypto Kingdom zve na Týden Inovací a všechny účastníky workshopu světem kryptoměn provede. Nadšenci do technologií by si neměli nechat ujít představení firmy HDT Impex z Dalovic – odborníka přes osvětlení, ozvučení a multimediální technologie. Tato společnost do celého světa dodává unikátní řešení, které pochází z jejich vlastní dílny. Z Mariánských Lázní přijedou marketingoví specialisté ZKTV Production a zájemce seznámí s posledními trendy v oblasti marketingu a komunikace. Celkem bude přítomno 5 zajímavých firem z Karlovarska, které mají co nabídnout.

Účastníci workshopů získají vhled do inovačních procesů, strategií a technologií a sami odejdou obohaceni o nové informace a zkušenosti. Všechny workshopy nebo přednášky budou zpoplatněny 50 Kč/os.

Zároveň bude po celý měsíc říjen v prostorách Inovačního centra INION probíhat Inovační výstava, která poskytne veřejnosti příležitost nahlédnout do světa moderního podnikání. Partnery akce jsou Agentura pro podporu podnikání a investic – CzechInvest a Karlovarská agentura rozvoje podnikání.


Zdroj: V Inovačním centru INION se představí inovační firmy z Karlovarského kraje. INION. Tisková zpráva

Související

Zálohovaná Mattoni na Košík.cz uzavírá kruh a recykluje z lahve do lahve

Přejít na článek