Česká veganská společnost se stává ProVeg Česko

6. 8. 2021

Česká veganská společnost se spojuje s mezinárodní organizací ProVeg International, aby dokázala ještě efektivněji budovat rostlinnější budoucnost. Co jí k tomuto kroku dovedlo a co to vlastně znamená?

ProVeg International je mezinárodní organizace, která působí již v mnoha nejen evropských zemích. Česká veganská společnost se při tvorbě své mise i strategie od začátku u ProVeg velmi inspirovala a připojila se k cíli snížení spotřeby masa a dalších živočišných produktů globálně o 50 % do roku 2040.

S ProVeg International již spolupracovala na různých kampaních a díky tomu byli v častém kontaktu. Pro Českou veganskou společnost to bylo přirozené pokračování vývoje se u ProVeg International pouze neinspirovat, ale opravdu se stát jejich součástí.

Nadále si však zachová částečnou nezávislost a nemusíte se tedy bát, že byste přišli o další skvělé e-booky či webináře. Být součástí známé mezinárodní organizace s sebou přinese mnoho benefitů včetně efektivnějšího dosahování vytyčených cílů díky využití zkušeností a znalostí, které ProVeg za léta fungování na několika světových trzích nasbíralo, nebo zapojení do mezinárodních kampaní jako je Veggie Challenge a mnohé další.


Zdroj: Nepřehlédněte velkou novinu: Česká veganská společnost se stává ProVeg Česko. Česká veganská společnost [1. 8. 2021, online]. Dostupné zde.

Související

Značka The Vegetarian Butcher odhaluje „Slona v místnosti” na konferenci COP26

Přejít na článek

Akce u příležitosti Dne Země přinesla tipy na udržitelné každodenní aktivity

Přejít na článek